Reakcia na: kallokallo1 #27259:
Aké vymáhanie peňazí? Však sa pozrí koľko stojí mesačník všade inde. Ty sa sťažuješ na to, že môžeš namiesto 39 jázd do mesiaca, čo je1,3 jazdy denne, urobiť až 500 jázd a to za rovnakú cenu. Takých magorov ako si ty mám najradšej. Stavím sa, že keď je niečo zadarmo, tak si tam medzi prvými a ešte ti je aj málo.Ale tiež si myslím, že Maxi jazdy by potrebovali preformulovať. Mali by byť definované asi takto: Za 500 Sk môžete počas celého mesiaca jazdiť neobmedzene*
* Dopravca môže uplatniť FUP a to vo výške 500 jázd do mesiaca
Podľa mňa je to hneď zrozumitelnejšia ako tam čachrovať s 1 Sk a podobne.
roky vyroby piatich najmladsich trolejbusov v Presove su 2006, 2007, 2007, 2007 a 2007, maju teda 1, 0, 0, 0 a 0 rokov. Tohto roku, ked sa dobre nemylim, by mali pribudnut 2 kratke a 1 klbovy trolejbus Citelis - ale nie som si celkom isty, mozno ich bude dvojnasobok, musim sa opytat krajanov. Buduci tyzden mas odpoved.
Bystrican.
Za 5sk sa neda v dnesnej dobe robit doprava urcite nie z dlhodobeho hladiska a uz vobec nie na linkach ktore by nemali byt dotovane...i ked ktovie kde je pravda....
Ale predpokladam ze na linke do Badina cestovne za 5sk nebude takze ide o porusenie zakona....kedze je to ta ista linka ktora robi X3, X9.....ale samozrjeme mi je jasne ze adko na to bude mat svoje vysvetlenie a predpokladam ze v takejto podobe: Dane linky su len rozsirenim sluzieb obcanovi kedze sme nechceli aby si ludia museli kupovat dalsiu cipovu kartu a robime ich z vlastnej volen bez akychkolvek dotacii a preto si tam mozme dat svoju vlastnu cenu..... ?