Reakcia na: Bystrican. #27056:
V Prahe to maju vyriesene tak, ze mas dva druhy casovych cenovych programov: "bez evidence osobnich udaju" (po starom prenosny) a "s evidenci jmena a data narozeni" (po starom neprenosny). Ten prvy je asi o polovicu drahsi.Inak sa dost cudujem, ze bystricke karty nemaju fotku... Inde mavaju.
cerno
a ty si myslis ze keby to bola az taka blbost tak by to nezrusili? tam hocikedy cez zimu je -40C, fsak by im ludia pomrzli. Mnohi slovaci sa stazuju na -10C pritom je to pohodova teplota ? no ale o tomto som necel