Reakcia na: mimi #26820:
ja osobne som na spomínanej ceste okolo trištvrte na štyri videl dva bystrické vozy - BB-692BI a BB-294BD. Ten druhý mal vysvietené transparenty L26.
. Oni si to určite nezaslúžia a ako vraviš, pokiaľ je ich pôvodný voz odstavený vo vozovni a nevyužíva sa, tak potom už neviem čo si o tom myslieť...
Dvakrat som sa zasmial - raz nad nadhernym slovnym spojenim "pesi do Europy" - kohosi mi to pripomenulo - a raz nad poziarmi od trolejbusov :sD Ze horia plynove Solarisy i dieselove Karosy, to je znama vec... ale zeby elektricky obluk svojvolne odisiel od zdroja napatia, chvilu sa tulal po okoli a potom nieco zapalil... to je pre mna novinka
Kami
Je to sucast "Ibibahovej" vojny. SAD ZV predsa nebude financovat prevadzku trolejbusov (cez najom autobusov). A naco aj, cestujuci sa radsej prevezu "nedotovanou" linkou.