Reakcia na: pfm10 #26380:
dik chapem ale preco jazdia spolu dva podla mna sa viac oplati keby jazdili medzi sebou ako viac spojov a nie takto ze ludia cakaju hodinu a potom idu dva kedy uz polovica ludi isla peso a ked ich vidia mozu nadavat ani pohania PS: poznam z vlastnej skusenosti

mimi
Ofiacialna časť stretnutia je o 16:00 na Námestí SNP v podniku Zlatý Bažant. je to rezervované, preto treba dodržať presnosť. Je to tam rezervované pre cca 30 ľudí teda obmedzená kapacita. Hádam sa pomestíme...... ?