zdravím niesom z bb ale dnes som tam bol a zaujala ma jedna vec na zastavke thk squash centrum som bol pozerat odchody trolejbusov l1 zhodou okolnosti prisiel autobus cislo x3na tom by nebolo nic zvlastne keby o necelu minutu potom ako odisiel neprisiel trolejbus cislo 3 podla mojich zisteni nieje medzi linkou x3 a 3 ziadny rozdiel tak sa mi zda idiotstvo posielat na tu istu linku dve klbove vozidla medzi sviatkami mohol by mi to niekto vysvetlit dost ma to zaujima vopred dakujem ?

mimi
Ofiacialna časť stretnutia je o 16:00 na Námestí SNP v podniku Zlatý Bažant. je to rezervované, preto treba dodržať presnosť. Je to tam rezervované pre cca 30 ľudí teda obmedzená kapacita. Hádam sa pomestíme...... ?