Reakcia na: 810zssk #25996:
A mne sa zasa zdá normálne, že nové CP sa vylepia dopredu, aby sa s nimi stihli ľudia zoznámiť. Neviem, mne keby neprišiel prvý spoj, tak by som začal skúmať ten CP, že v čom sa stala chyba. Ale možno si zvyknutý na taký luxus, že sa bežne vynechávajú spoje. Takže stále si myslím, že si za to môžeš viac menej sám. Samozrejme uznávam, že i DPMBB má svoju časť viny, ale každému sa nedá vyhovieť.Čo sa týka tej zľavy, snáď sa niekto kompetentný k tomu vyjadrí
A ked ma nikto nebude nutit zistovat si od kedy plati CP..
wizard112
Re #25989 810zssk: Na každom CP musíš mať jeho platnosť. Takže sa nevyhováraj na to, že tam nič nebolo. Žiaden "dodatok" tam byť nemusí... Pre tvoju informovanosť, SAD ZV má jednu jedinú predajňu na celé mesto. Ak by si chcel vidieť skutočný rad, mal si sa prísť postaviť začiatkom šk. roka 2006, kedy si v rade čakal kľudne aj 3 hodiny, nehovoriac o tom, že si zmokol. DPM má 3 predajné miesta, pričom robí menej výkonov, ako SAD ZV. Takže ja sa môžem na jednu vykúrenú predajňu vieš čo... Takže ti prajem príjemné cestovanie vo zvolenských vrakosách C744 a B732, ktorých tu bude od 1.1. asi neúrekom. ? Ale plne ťa chápem, že si si kúpil ČK bryndziarov, lebo nevyužiť najlepšiu MHD v celej strednej a východnej Európe, ba možno na celej severnej pologuli by bol hriech... ?