Reakcia na: mirkobb #25031:
som si ani nevsimol ... nastastie uz neaktualnym prispevkom ? . ostava len dufat, ze dpmbb dodrzi vsetky svoje sluby o zlepseni kvality dopravy, napr. nastupovanie vsetkymi dverami, casove predplatne listky, jazdenie nacas ?
2008
Normálne, komédia aj s detektívnou zápletkou. Pár hlavných postáv a menej prizerajúcich.
Od koho si mám pýtať autorské práva k zverejneniu v tlačenej forme ?.