spustenie trolejbusov ma potesilo konecne nejaka pozitivna sprava ?
co ma zarazilo viac je frekvencia spojov trolejbusovej linky cisla 3 v porovnani s autobusovou linkou cislo 3. Trolejbus prehrava a to dost vyrazne ovela menej spojov nez mala sadzv...myslim ze ludia asi nebudu extra nadseny....
Dalsia nezodpovedana otazka v sobotu si mam vybrat ci nastupim do trolejbusu alebo autobusu?
A dalsia cim budem platiti v trolejbuse? kedze dohoda o cipovych je podmienena suhlasom sadzv ktory to zatial neodsuhlasil.
Informacie 3 dni pred spustenim uzasne ? (bleskovky, ta3: aj to bolo len vyjadrenie hovorkyne)
co ma zarazilo viac je frekvencia spojov trolejbusovej linky cisla 3 v porovnani s autobusovou linkou cislo 3. Trolejbus prehrava a to dost vyrazne ovela menej spojov nez mala sadzv...myslim ze ludia asi nebudu extra nadseny....
Dalsia nezodpovedana otazka v sobotu si mam vybrat ci nastupim do trolejbusu alebo autobusu?
A dalsia cim budem platiti v trolejbuse? kedze dohoda o cipovych je podmienena suhlasom sadzv ktory to zatial neodsuhlasil.
Informacie 3 dni pred spustenim uzasne ? (bleskovky, ta3: aj to bolo len vyjadrenie hovorkyne)
PIT
Vysvetli mi, preco by malo byt povinnostou ostatnych reagovat na kazdu primitivnost, ktoru ty alebo iny pako sam vymyslel? Akurat je zaujimave, ze ti je zle prave z toho isteho, co robis... Z toho, co si teraz napisal, je zrejme, ze len jednoducho vyhladavas konflikt a nejde ti o vec samotnu. Mne naopak nie je zrejme, preco tu stale na teba vobec niekto reaguje - asi len preto, ze ho jednoducho ide z tych hluposti roztrhnut.
MF...Flying