Reakcia na: JJ #24891:
No s tym kruhacom to bude este velmi zaujimave....nepoznam ake su tam pravidla adt. ale zda sa mi to velmi smiesne ako to zase natahuju.... Taka stavba ako europa bola otvorena aj bez kolaudacneho rozhodnutia tak sa pytam co je toto za system?? dvojkou sa asi tak rychlo nepreveziem dufam ze aspon tou trojkou co najskor ? o kartach netreba ale zislo by sa aspon o dakom spusteni ved kolko ludi nema ani sajnu ze daka licencia sa vydala.......
drzim palce a cakam....
Bystrican.
Ja sa len tak pytam ze co je to za hroznu strasidelnu zmluvu uzavretu medzi sadzv a mestom BB....preco sa jednoducho nedaju odobrat linky ktore su subezne s trolejbusmi vsak mesto by malo byt koordinatorom a snazit sa to tu trocha skonsolidovat a dat do poriadku....a najviac ma zaraza ze ziadne kroky neboli podniknute voci sadzv za sustavne porusovanie zmluvy (tie smiesne pokuty neratam)