dneska v novom case velky clanok o lanovke na hrebienok.
to s timi trolikni ja mam celkom pocitze vetu " Dopravný podnik mesta Banská Bystrica (DPMBB), a. s., bude od pondelka 22. októbra pripravovať postupné spúšťanie dvoch trolejbusových liniek." Nejaky poctivi novynar zobral tak ze od pondelka jazdia. ?
to s timi trolikni ja mam celkom pocitze vetu " Dopravný podnik mesta Banská Bystrica (DPMBB), a. s., bude od pondelka 22. októbra pripravovať postupné spúšťanie dvoch trolejbusových liniek." Nejaky poctivi novynar zobral tak ze od pondelka jazdia. ?
Výpravca sa sekol a vypravil iný vlak. Totiž to o 15:00 mal ísť vlak 7302 do Vrútok. To je tak. Keď majú najmodernejšiu techniku
Presov i Zilina maju po 80-85 milionov. Kolko da Banska Bystrica?
kvorka
http://www.sme.sk/c/3552425/v-trencine-zdrazie-cestovne.html
v tomto česť balkáncom, že ich to /možno/ nenapadlo. UVidíme ako hradní páni k tomu zaujmú názor.