Reakcia na: JJ #24697:
Aký PORIADOK? Čo to máte, s prepáčením, do p94e, kua, za úchylku, robiť poriadok v číslovaní? Najvyšší poriadok v MHD je nemennosť. To akože keď sú vynechané dve čísla, tak to je neporiadok? Prepáč, ale ľudí s takýmito sklonmi by som od organizácie dopravy obratom vyhadzoval.
wizard112
Inak som rád, že sa dohadujeme už v tejto otázke, čo by sme za ňu dali niekedy v minulosti. ?
JJ, teraz sa treba hlavne sústrediť na to, aby ste substrát včas informovali, teda aby sa označníky nedávali v prvý deň ráno o 8. hodine a nejaké správy by som dal aj do regionálnych médií, aby sa to tým ľuďom dostalo do uší. Plánujete aj niečo väčšie v tomto smere?