Reakcia na: burz #24549:
jedna sa o vylukovu trasu s neurcitou dobou platnosti. O zmene riadnej trasy neviem, preto nie je ani zmeneny CP.BCK este DPMBB nevydava, najskor so spustenim trolejbusov. Takze odpoved je - nikde.
Ale nie je slusne sa rozpravat o platoch.
Netreba umelo ozivovat diskusiu. ?
.
kvorka
A som rád, že moja predikcia nevyšla/nevyjde. Len vravím, ešte nie je koniec, uvidíme ako to dopadne s tým sporom SAD BB a mesta.
Veď ja som nikdy nebol "prozvolenský", vždy som bol zástancom trolíkov, to je nespochybniteľné. Ale keby ministerstvo trochu dlhšie ťahalo čas a BBSK teraz tiež, o chvíľu je 2008 a nebolo by to až taká trefa vedľa /to sa skôr sekol pán Saktor s tým februárom ako ja, nie? ? /