Reakcia na: expresbb #24391:
Teším sa jak to hovädo, keď cez kiare na Poniky pôjde vlak po prípade ju zavrú..takže to moje bude pravdivé.."Na koneeeeeeeee!!" ..nemáme.."Tak utekajme !! " ? ? ? a ozaj prečo si linku na Poniky neuchvátila najlepšia doprava v celej EÚ po prípade na celom svete ??..sa boja a či čo ??..lebo v SAD BB to kerujú baby a dokonca zato aj jablčka vraj dostávajú ))) ?
No vidis, dokonca svoju hlavnu prezyvku mame po sluzbach v oblasti dopravy
expresbb
Re #24372 Habibi: Ale ako autobusová doprava budete mať diaľnice a rýchlostné komunikácie čo sa o železnici povedať nedá. (Ak nerátame trate 120 a 180).
Inak vrátim sa trošku dozadu. Keď je už tých autobusových nehôd tak veľa a ministerstvo rozmýšľa o uzavretí niektorých ciest pre autobusovú dopravu. Tak čo potom ju nahradiť železničnou