Reply on: brefos #24389:
Jasné, že pridám jedna štípaná je tvoja ? vyzdvihnúť si ju môžeš v sobotu na stretku už sa na teba veľmô tešíme ? dávno sme neprivítali "nových" ?
No vidis, dokonca svoju hlavnu prezyvku mame po sluzbach v oblasti dopravy
Tomu sa hovori tradicia
expresbb
Re #24372 Habibi: Ale ako autobusová doprava budete mať diaľnice a rýchlostné komunikácie čo sa o železnici povedať nedá. (Ak nerátame trate 120 a 180).
Inak vrátim sa trošku dozadu. Keď je už tých autobusových nehôd tak veľa a ministerstvo rozmýšľa o uzavretí niektorých ciest pre autobusovú dopravu. Tak čo potom ju nahradiť železničnou