Reakcia na: LUK #23845:
pokial viem, tak verejna doprava je financovana AJ z verejnych financii - kedze sa tu na fore diskutuje o tom, kolko vlastne dpm bb dostane ako dotaciu na prevadzku trolejbusov a ci najomne za autobusy je alebo nie je "skryta" dotacia, tak som otazku polozil inak - je schopny dpm bb prevadzkovat dopravu v bb vo vyske dotacie, ktoru dostava sadzv? podla mna otazka znie jasne, nechapem tvoju mierne podrazdenu reakciu
LUK