Reakcia na: Ancestor #23637:
Najprv musíš poznať účel a potom môžeš posudzovať ekonomiku. O tom, že reálny obraz si utvoriť nevieš, si nám už dokázal. Ale v každom prípade predstavivosť nemá hraníc a môžeš si vysnívať neobjektívnu realitu akú len chceš...
mirkobb
Re #23594 Mirosk: A Ty sa zas ukludni s tou "bandou", aby si mi to niekedy nemusel zopakovat zoci-voci, dobre..?! ?