Reakcia na: draxter #23202:
Ako priamy nadriadený by som šoférovi vrámci disciplinárneho poriadku (vedomý si nedostatkom vodičou za plácu akú dostávajú) povedal:"počúvaj Fero, dávaj si pozor na tie posledné tri minúty, nech mi sem kadejakí vrtáci nevypisujú." (skúsenosti)
KVKV
No nič v zlom v tom nemalo byť.
V Košiciach to vyzerá s mhd velmi zle (nielen s tbusmi) , to je laicky rozpoznatelný fakt hneď po príchode na žel.stanicu.
Dobrú náladu aj mhd vám úprimne prajem, ale ešte tiež nemáte vyhrané.