Neviete niekto kde by sa dala zohnat ta diplomova praca o rozsirovani t-busov v BB??? Alebo ten projekt do Sasovej . Velmi rad by som si to pozrel, azda to neni tajomstvom.
A ozaj, ak ma oči nemýlia tak práve som videl B732 v hypermodernom pôvodnom nátere, pravdepodobne 24/25 ?
A ozaj, ak ma oči nemýlia tak práve som videl B732 v hypermodernom pôvodnom nátere, pravdepodobne 24/25 ?
KVKV
No nič v zlom v tom nemalo byť.
V Košiciach to vyzerá s mhd velmi zle (nielen s tbusmi) , to je laicky rozpoznatelný fakt hneď po príchode na žel.stanicu.
Dobrú náladu aj mhd vám úprimne prajem, ale ešte tiež nemáte vyhrané.