Reply on: 2008 #23203:
jasné, ja tak to môže dopadnúť. Ale minimálne jedno je isté: mesto sa na to nevys*alo, a urobilo všetky kroky, ktoré bolo treba...druhá vec je, ak to nezaberie, ale aspoň je z toho zrejmý záujem to riešiť. Nemám pravdu?
Sarko
Zatial sa nikto oficialne nevyjadril, takze akekolvek vyjadrenia o zruseni treba brat s velkou rezervou.
Ale aj tak v pripade uvazovania o zruseni TD v KE je v jej neprospech to, ze nebola nikdy dobudovana a dve jej casti (1. a 3. etapa boli nezmyselne prepojene nikdy neplanovanym prepojenim). Navyse su tu subehy s autobusovymi linkami, znizovanie intervalov na T linkach, zrusenie T-linky c. 70 atd., atd. Kym sa nedobuduje 2. a 4. etapa, stale tu bude visiet tato hrozba.