Reply on: draxter #23202:
Ako priamy nadriadený by som šoférovi vrámci disciplinárneho poriadku (vedomý si nedostatkom vodičou za plácu akú dostávajú) povedal:"počúvaj Fero, dávaj si pozor na tie posledné tri minúty, nech mi sem kadejakí vrtáci nevypisujú." (skúsenosti)
KVKV
Ale prosim buďte ostražití !!!
Tým našim hajzlom v Košiciach sa zdarilo rozhodnutie o ZRUŠENÍ TD ! Je to horor ale zároveň realita.
Pozor, aby to tí Vaši "koumáci spod zvolenského hradu" nepoužili ako silný argument!