Reakcia na: Mik 24 #22890:
Ty si to s tým hnojom trošku inak pochopil, ako to bolo myslené. Ono to nie je o tom, že by sa cestujúci chceli nazývať hnojom, avšak pri spôsobe, akým s nimi niektorí vodiči jazdia, tak sa žiaľ cítia, ako keby hnojom skutočne boli.
Danny
Turistický vláčik aj v uliciach Banskej Bystrice
dátum: 27.06.07-08:32
Na známosť sa dáva, že už v piatok, 29. júna začne v Banskej Bystrici premávať vláčik Pretórium. Na prehliadku mesta rád odvezie mladých aj starých, veľkých aj malých, domácich aj turistov. Dobrou správou pre všetkých školopovinných je, že v piatok bude vstupenkou na vláčikvysvedčenie – ak prídeš s vysvedčením na hociktorú zastávku medzi 10. a 15. hodinou, môžeš sa povoziť! Vláčik Pretórium bude od 1. júla premávať denne. Zastávky vláčika sú nasledovné: Dom kultúry, Pod pamätníkom SNP, Národná ulica, Dolná ulica, Hušták – SC Európa, Námestie SNP, Námestie Š. Moysesa, Horná ulica – Prior. Šťastnú cestu!