Reply on: Peter55 #22939:
No nezdielam také nadšenie o schopnosti jazdiť tých sopliakov na autobuse pretože ak by nebol stihol odskočiť skúsený vodič pri bráne tak by ich slávna jazda skončila ešte na Partizánskej ceste a ja by som tu dnes čítala prípevky celkom o inom ? toľko informácia aj z inej strany a to by asi mala SAD MHD ZV iné "bobky" o zabezpečnení autobusov ?
Danny
Turistický vláčik aj v uliciach Banskej Bystrice
dátum: 27.06.07-08:32
Na známosť sa dáva, že už v piatok, 29. júna začne v Banskej Bystrici premávať vláčik Pretórium. Na prehliadku mesta rád odvezie mladých aj starých, veľkých aj malých, domácich aj turistov. Dobrou správou pre všetkých školopovinných je, že v piatok bude vstupenkou na vláčikvysvedčenie – ak prídeš s vysvedčením na hociktorú zastávku medzi 10. a 15. hodinou, môžeš sa povoziť! Vláčik Pretórium bude od 1. júla premávať denne. Zastávky vláčika sú nasledovné: Dom kultúry, Pod pamätníkom SNP, Národná ulica, Dolná ulica, Hušták – SC Európa, Námestie SNP, Námestie Š. Moysesa, Horná ulica – Prior. Šťastnú cestu!