Možno vás bude zaujímať:
http://spvd.cz/?p=svet/sk/banskabystrica/banskabystrica.html&m=svet/sk/menu_sk.html
http://sk.wikipedia.org/wiki/Trolejbusov%C3%A1_doprava_v_Banskej_Bystrici
Niečo je tam celkom zaujímavé.
http://spvd.cz/?p=svet/sk/banskabystrica/banskabystrica.html&m=svet/sk/menu_sk.html
http://sk.wikipedia.org/wiki/Trolejbusov%C3%A1_doprava_v_Banskej_Bystrici
Niečo je tam celkom zaujímavé.
mirkobb
32.059939,58.535156&ie=UTF8&ll=48.735156,19.163922&spn=0.001628,0.005332&t=h&z=18&iwloc
=addr&om=0
Ale urcite to pristavia k tomu prvemu peronu, mozno aj kvůli tomu, ze je vcetne tej plochy aj pred tymi skladmi najdhsi a aby aj nemuseli ist podchodom. Najpravdepodobnejsie je, ze budu vystupovat len urcitymi dverami niekde v strede, len si zas neviem predstavit ako budu prechadzat medzi vagonmi, ked tie su na niektorych miestach nepriechodzie kvůli technickemu zazemiu ako su kuchyne a pod. Tie vagony pre cestujucich su totiz "obkolesene" prave tymi restauracnymi voznami asi systemom dva vozne pre pasazierov, potom vlozena "restika"(bar) a zase klasicke vozne striedavo s jedalenskymi("chlastacimi") ? ? ?