Reakcia na: Petik #22783:
Som si myslel, ze sa to nezobrazi: Adrian ich ma v <I>
Pisal som, ze je to sťaby TESCO II.-NAY, ktora sa nepouziva (teda na druhej strane, oproti riadnej konecnej a teda to by mala byt nova uvodna zastavka-aspon sa tak tvari
). Samotny usek TESCO a "TESCO II". ma dalsich 160m


Prsianska terasa -> Sladkovicova, posta ma rovnych 1,75 km


Petik
JJ: dopravny podnik by sa mal tiez zamerat na nabor takychto kociek. Vieme, ze Adrian ich ma v