Reakcia na: adrive #22443:
Raz som sa obrátil pre klamlivú reklamu na všetky ministerstvá a kontrolné orgány a skončilo to na odelení kontroly živnostenského podnika Krajského úradu, ktoré povedalo, že ono nič a mám sa obrátiť na súd. Obrátil som sa.Keď môže hocikto podať žalobu na Hedvigu...
Ali B.
To všetko sa udialo k 12.aprílu 1999