Reakcia na: 2007 #22320:
hej TY, počúvaj... !!! Ak si to myslel zo srandy, tak to beriem ? Ale ak je na to čo i len trochu pravdy, poviem Ti toto: je to úbožiak, ktorý nevie nikde prísť, keď sa sľúbi, všetkých len využíva vo svoj prospech, a ak z toho nemá mať nič, tak sa tvári, že o ničom nevie.
Na jediné stretnutie nevie prísť včas, ešte aj keď si on povie kedy a kde, sľubuje, že je na ceste, a potom ani nepríde a zavolá, že mu to nejak nevyšlo.
Ak tento Ander z Balkónu vie zistiť čo i len jediný Nick, tak len:
a) náhoda je blbec
b) poruší zákon /a nie jeden, ? /
c) má rovnako krepých zerglingov okolo seba ?
Patriot
Ozaj kde dnes máme HABIBI???? Že by šla zasa na Sliač hľadať CP v slivovičke... teda v okne??? ? ?
PS: nemáte niekto fotky z dnesneho rana na novom kruhaci?? chcem sa ešte zasmiať....