Reply on: Patriot #22303:
Chýbam ti ?????? ani sa nečudujem ja často chýbam aj sama sebe..)) ..neboj mám to pod palcom..dnes pijem vodku s citrónom..je k tomu veľký dôvod..takže budem chvíľu celkom roztopašná..len , aby som som tie hrúbky netotok ))) ? ..ale zase komu to vadí ?? hádam aj nikomu )) ?
Patriot
Ozaj kde dnes máme HABIBI???? Že by šla zasa na Sliač hľadať CP v slivovičke... teda v okne??? ? ?
PS: nemáte niekto fotky z dnesneho rana na novom kruhaci?? chcem sa ešte zasmiať....