Reply on: wizard112 #22297:
Dobre, že si spomenul tie zastávky s dlaždicami - doporučujem všetkým, nech si ich veľmi dobre obzrú, lebo to bolo rekonštruované nie až tak dávno a hlavne to doporučujem "chytrákom", ktorí tvrdili, že to ničia trolejbusy, ktoré však od tej rekonštrukcie (a aj to bola tuším záručná oprava) v podstate po nich ani nejazdili... (presný termín rekonštrukcie neviem, ale zničené je to poriadne i bez pričinenia dráhových vozidiel).
wizard112
Musím pochváliť, že sa zrekonštruovalo Štadlerovo nábrežie (zastávka smer Úsvit). Len ma mrzí, že sa neopravia aj tie zálivy, ktoré sú vydláždené zámkovou dlažbou. Neviem, kto to stále dáva dláždiť. Podľa mňa by to bolo lepšie vyliať betónom, lebo tá dlažba nemá dlhú životnosť a koľaje sú tam po niekoľkých mesiacoch použivania.