Reply on: wizard112 #22297:
Dobre, že si spomenul tie zastávky s dlaždicami - doporučujem všetkým, nech si ich veľmi dobre obzrú, lebo to bolo rekonštruované nie až tak dávno a hlavne to doporučujem "chytrákom", ktorí tvrdili, že to ničia trolejbusy, ktoré však od tej rekonštrukcie (a aj to bola tuším záručná oprava) v podstate po nich ani nejazdili... (presný termín rekonštrukcie neviem, ale zničené je to poriadne i bez pričinenia dráhových vozidiel).
draxter
PS to all: čo tak spísať už konečne raz všetky tie chrochotiny a porušenia, čo vystrájajú balkánci Andera z rodu opíc? Navrhujem to potom poslať pánovi primátorovi, ktorý bude povinný odpísať a zdôvodniť. Ja to kľudne urobím, ak sa nejakým spôsobom odstanem ku všetkým tým blbostiam, ktoré tu za poslednú dobu boi /aj tie, ktoré vyriešili po mesiacoch ako L42 do Šalkovej/.
Kto súhasí, nech napíše postrehy. Dám to kľudne dokopy. ? ?