Reply on: Petik #22254:
už si videl návrh CP na T-busy? aj ja by som ho chcel...ako sa k nemu dá dostať? ?
Kde som Vas v mojom prispevku kritizoval??? Kde je v mojom prispevku konstatovanie typu "co to tam robite za sprostosti v tom DP"?
LUK
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=4740