Napíšem sem súhrnne zopár noviniek za posledné obdobie:
Kruháč pod KÚ:
od rána sa jazdí po novom, už po dostavanej časti. Nie sú tam semafóry, v smere od Úsvitu na Hušták je tam ešte aj značka "STOP", takže ráno tam bol pekný chaos.
Trolejové vedenie je natiahnuté v smere od Nám.Ľ.Štúra na Hušták, zatiaľ uchytené iba na háky.
Reklama:
asi pred dvoma týždňami skončil busboard ČSOB a cez víkend bol odstránený busboard Sony (z 027AG, 630AS, 632AS a 651BU)
busboard Okná Rehau je na 244AR a 352BJ (nie 348BJ ako niekto písal)
Buse transparenty boli dosadené do 028AG a 632AS (Emtesty zrejme prehodili do tých B 732)
Prímestská doprava:
Karosa C 954 patriaca SAD BB č. BB-450BA bola prečíslovaná na BB-624CO
Do Brezna odišli karosy C 734 č. BB-062BS, BB-362BS a asi aj BB-230BS
V Brezne jazdí zaujímavý voz - karosa C 734 č. BR-837AL - bielo modrý so sivým pásikom pod oknami a je to jasne prerobená Karosa B 732 - široké stredné dvere a evidentné stopy po "zamurovaní" posledných dvier. Dám krk nato, že je to prestavaná BB-695AR ?
Kruháč pod KÚ:
od rána sa jazdí po novom, už po dostavanej časti. Nie sú tam semafóry, v smere od Úsvitu na Hušták je tam ešte aj značka "STOP", takže ráno tam bol pekný chaos.
Trolejové vedenie je natiahnuté v smere od Nám.Ľ.Štúra na Hušták, zatiaľ uchytené iba na háky.
Reklama:
asi pred dvoma týždňami skončil busboard ČSOB a cez víkend bol odstránený busboard Sony (z 027AG, 630AS, 632AS a 651BU)
busboard Okná Rehau je na 244AR a 352BJ (nie 348BJ ako niekto písal)
Buse transparenty boli dosadené do 028AG a 632AS (Emtesty zrejme prehodili do tých B 732)
Prímestská doprava:
Karosa C 954 patriaca SAD BB č. BB-450BA bola prečíslovaná na BB-624CO
Do Brezna odišli karosy C 734 č. BB-062BS, BB-362BS a asi aj BB-230BS
V Brezne jazdí zaujímavý voz - karosa C 734 č. BR-837AL - bielo modrý so sivým pásikom pod oknami a je to jasne prerobená Karosa B 732 - široké stredné dvere a evidentné stopy po "zamurovaní" posledných dvier. Dám krk nato, že je to prestavaná BB-695AR ?
Kde som Vas v mojom prispevku kritizoval??? Kde je v mojom prispevku konstatovanie typu "co to tam robite za sprostosti v tom DP"?
JJ
Do kelu, Petik, taketo vyjadrenia este pred spustenim ostrej prevadzky a teda realne este pred tym, ako vobec nieco len bude nafigu su dost demotivacne pre ludi, ktori maju zabezpecovat rozbeh trolejky ci uz priamo alebo nepriamo. DPM este realne trolejku ani nespustil! Jasne, ze kopec veci na houby bude, ked sa to spusti, ale az vtedy prichadza cas na kritiku a konstatovania typu "co to tam robite za sprostosti v tom DPM", rovnako ako bol Burz nespokojny s oznacenim mercedesu na L103/104.
DPM nikoho nespasi a ani jeho poslanim nie je kohokolvek spasit. DPM ma vykonavat len prevadzku MHD, tak, aby ludia boli v prvom rade spokojni a brali MHD ako obycajnu sucast svojho zivota. A aj v tejto suvislosti teraz skutocne neviem, ci chces casove listky alebo nechces ...? O casovych listkoch sa vobec nerozhodovalo lahko. Ved tie tu boli naposledy pred 7 rokmi!!! Naco mas nadviazat? Na ake cisla? Na aky dopyt po tychto listkoch? Casove listky je z pohladu DPM krok do neznama, ale ide sa do toho a tazit z toho ma v prvom rade cestujuci.