Re S499.1023: no napr. aj na takom Tenerife (Špan.) som videl, že zastávkové CP tam nie sú príliš rozšírené (max. tak univerzál plagát z odchodmi z vychodzej zastávky). Takže ten stereotyp s Balkánom by som tak nepoužíval, žasnúť sa dá nielen tam.
sranda musí byť aj keď na chlieb nebude ! Zbehnem do Martina tam isto v divadelnom archíve niečo nájdem. To sa zase zviditeľním ? a Ty budeš revízor od Gogoľov ? ?
draxter
PS: čo sa doteraz vytýkalo v tom konaní /čo sa muselo ozaj doplniť, alebo čo "nevedel" niekto nájsť v spise.../?