mensi off topic ale hadam sa prepaci lebo je tato stavba pre nase mesto aj MHD honosne dolezita, ano je to severny obchvat.
http://mynoviny.sk/c/3310612/Dvesto-milionov-za-pozemky.html
http://mynoviny.sk/c/3310612/Dvesto-milionov-za-pozemky.html

Habibi
Pardoň OT :
9.6.2007 od 9:30 hod.
Selce - park v centre (nad kostolom) - KUTLIARSKY DEŇ
Obec Selce, Kultúrna komisia pri OcÚ Selce Vás pozýva na
2. ročník KUTLIARSKEHO DŇA
Program:
Vystúpenie súborov
Prehliadka gazdovského dvora
Ochutnávka špecialít
Prehliadka výrobkov domácich remeselníkov a umelcov
Tanec, počúvanie hudby a iné zaujímavosti
Čaká na Vás guláš kutlový, hovädzí a iné občerstvenie
Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu účasť.
Hľadá sa dopravcáááááááááááááá !!!