Reakcia na: mirkobb #21754:
nieze by mal splnat, ale prejazd trolejov bude umoznovat vsetkymi parametrami. Ved to je to, co som uz hovoril skor. Plany na vystavbu trolejov do sasovej su a uzemnoplanovacia dokumentacia je platna aj v tomto smere, tak sa aj podla nej postupuje - a to aj v pripade tunela pri Aurise.
draxter
Verím, že ak by dosahoval viac ako 70 km/h, tak iné prekážky odpadnú. Alen u nás také as izatiaľ nie sú /a asi nebudú, budeme radi keď našu dráhu sputia/.
Nemyslím, že je to teraz podstatná otázka do diskusie, lebo "nič nie je nemožné", ale musí sa chcieť...