Reakcia na: Habibi #21649:
Habibi ake vyhody?? Vacsinu vodicov drzia v praci rezimky pre mnohopocetne rodiny a pevna pracovna doba. A DPMBB nebude mat zmluvu na rezimky so SAD-kami = dalsi ubytok schopnych soferov.
Dostavajú to ako AS alebo tam vznikne nová "eurošopa" ?
draxter
Dôležitý je ľudský faktor, ale to nitko nezaručí že vodiči budú "páni" a nie "tragačisti". Dôležité je potom vykonávať kontrolu a vyvodzovať z nej dôsledky, či už vo forme sankcií alebo odmien...aby bola motivácia.
A najmä tú kontrolu balkánci vo vlastných radoch až nekriticky nezvládajú a MEsto na to tiež dosť *ebe. ?
Snáď vo vlasnom podniku si nenechá kaziť image..ale to uvidíme.. no zatiaľ minibusy slušnosťou vynikajú, ale aj na linkách classic MHD je dosť "pánov" šoférov, netreba do jedného pytla s nimi ?