Reakcia na: Kami #2144:
Len taký chabý pokus:
Banská Bystrica - 1.5.1950 Hostitelské závody, komunálny podnik mesta Banská Bystrica
Obávam sa, že každý Holanďan si bude musieť za každú jazdu u vodiča kúpiť lístok za 13 Sk...
Papyr
Ale ked sa tu premnozia prispevky, ktore su o nicom, a naviac plne vulagrizmov, tak sa jednoducho vymaze cely adresar s diskusnym forom a nazdar.