Reakcia na: Kami #2144:
Len taký chabý pokus:
Banská Bystrica - 1.5.1950 Hostitelské závody, komunálny podnik mesta Banská Bystrica
Obávam sa, že každý Holanďan si bude musieť za každú jazdu u vodiča kúpiť lístok za 13 Sk...
xaka
Cenzura tu nie je, nebola a nebude, ale nie je nic lahsie ako zrusit cele forum.
Ak to správne chápem : Nebudeme to mazat kým budete uverejnovat to co sa nám páci. Ked nie rusime to.
Pochopil som to spravne ?