"Nostalgicke" OT: http://www.vlaky.net/show.asp?lang=1&file=/upload/online/diskusia/161781-1.jpg
? ? ? Nuz, prebudenie sa niekedy spaja s rozcarovanim, ale vytiezvenie byva horsie.. ? ? ?
? ? ? Nuz, prebudenie sa niekedy spaja s rozcarovanim, ale vytiezvenie byva horsie.. ? ? ?


PvvS
Jde o duobusy, jsou pro boston, jezdily v plzni. Zbytek jsou nesmysly.
Ty vozy jezdily poze zkusebni jizdy po plzni, NIKDE jinde. A bez cestujicich.
V brne byp v provozu pouze pasqil prototyp 25tr s pomocnym pohonem.
Boooze, to zas bylo info od kteryho vratnyho, nebo uklizecky ???, stacilo mrknou na spvd, nebo dopravni.net a bylo by jaso....Ale proc se namahat a overovat si info, to se radsi budou sirit nesmysly, u kterych je snad pravdivy datum a cislo prispevku.