Reakcia na: wizard112 #20428:
Pre dopravnu situaciu na tom mieste by asi bolo lepsie, keby tam ten kruhak nepostavili, ale len "hodili" semafory pre pesich v priestore terajsieho prechodu pre chodcov z Radvane k Europe. Dovod som tu uz spominal viackrat, potencialne kolizie aut s chodcami podobne ako na tom tzv. "malom kruhaku" pod estakadou.
wizard112
Len neviem, či je DPM BB pripravený na prevádzku trolejbusov na 100%. Naďalej sa javí ako problém dohoda so SAD ZV o jednotnom odbavovaní cestujúcich, predpokladám, že problémy budú aj s návrhom CP (nakoľko SAD ZV chce zachovať dlhé linky) a mnohé komplikácie sa ukážu až po spustení... Lebo mi to pripadá, že sa už čaká len na tú licenciu a nedoriešených otázok je celá kopa.