Reakcia na: S499.1023 #20034:
Ak chceš urobiť rovnaký interval, ako s kratšou linkou, potrebuješ viac vozov. Takže ty by si vedel urobiť s rovnakým počtom vozidiel rovnaký interval na trase Pieninská - ŽST a Pieninská - Kremnička/Rakytovce? Re #20035 VLK: Minibusy sú malý systém (4 vozy). Skoordinovať prestávky, manipulačné jazdy a pod. pri 60 vozidlách je o čosi ťažšie, nemyslíš? Ale všetko sa dá, keď sa chce.
Re #20036 Flying: A ty iba jednu výhodu. ? Je to starosť dopravcu, ale niektoré veci nevyrieši ani on (napr. tú koordináciu, pretože sú rôzne časy obehov).
wizard112
Ja si myslím, že dlhé linky majú viac nevýhod ako výhod. Toto je ale môj osobný názor, nikomu ho nevnucujem.