neviem co tu stal riesite !!! nemas to jedno ci nastupis do autobusu alebo trolejbusu ???? hlavne nech ta odvezie tam kde chces ... bez prestupov ,rychlo,lacno a hlavne bezpecne !!!
myslim si ze je rozdiel sa vozit novym vykurenym autobusom ako starou kopou srotu na kolesach pripojenou na spagatoch !!!
Myslim ze obyvatelia sasovej cestujucich do radvane a foncordy ich aj tak nebudu vyuzivat ,ved na co by prestupovaly ... trolejbusy su drahe riesenie radsej sa mohly postavit za tie peniaze cyklisticke trasy SASOVA-FONCORDA-RADVAN a okolie ... alebo opravit chodniky .TAKTO MESTO ZBYTOCNE VYHODILO VELKE FINANCNE PROSTRIEDKY NA PREVADZKU !!! a uz ked ma mesto zaujem na prevadzke mhd v meste tak preco si ju nezabezpecuje same ???? ved s prenajatymi trolejbusmy , a autobusmy ktore vlasni by mu kapacitne stacilo na prevazdku mhdbb
myslim si ze je rozdiel sa vozit novym vykurenym autobusom ako starou kopou srotu na kolesach pripojenou na spagatoch !!!
Myslim ze obyvatelia sasovej cestujucich do radvane a foncordy ich aj tak nebudu vyuzivat ,ved na co by prestupovaly ... trolejbusy su drahe riesenie radsej sa mohly postavit za tie peniaze cyklisticke trasy SASOVA-FONCORDA-RADVAN a okolie ... alebo opravit chodniky .TAKTO MESTO ZBYTOCNE VYHODILO VELKE FINANCNE PROSTRIEDKY NA PREVADZKU !!! a uz ked ma mesto zaujem na prevadzke mhd v meste tak preco si ju nezabezpecuje same ???? ved s prenajatymi trolejbusmy , a autobusmy ktore vlasni by mu kapacitne stacilo na prevazdku mhdbb

expresbb
„Preco by s tym boli take tajnosti?“ Pýtal si sa kompetentných??? Ja ti na túto otázku neviem odpovedať. „: A nemyslim si ze by zavedenim trolejbusov pocet cestujucich nejak dramaticky stupol. '-D“ A ja si nemyslím, že by zavedením trolejbusov počet cestujúcich mal dramaticky klesal, tak ako je to doteraz (napr. L7 L3, píšem tie ktoré vidím najlepšie), práveže počet cestujúcich možno stúpne.