nevie niekdo co bude s odstavenymi autobusmi na parkovisku pri sad bbds je ich tam asi 15 primestkych,mestkych a autoskola busov .... velmi by ma to zaujimalo ... aj nejake fotky z "ohrady srotov v bb " by so si pozrel ... ?
dakujem za odpoved
dakujem za odpoved

expresbb
„Preco by s tym boli take tajnosti?“ Pýtal si sa kompetentných??? Ja ti na túto otázku neviem odpovedať. „: A nemyslim si ze by zavedenim trolejbusov pocet cestujucich nejak dramaticky stupol. '-D“ A ja si nemyslím, že by zavedením trolejbusov počet cestujúcich mal dramaticky klesal, tak ako je to doteraz (napr. L7 L3, píšem tie ktoré vidím najlepšie), práveže počet cestujúcich možno stúpne.