Reakcia na: mirkobb #19762:
žiaľ, plán zdvojkoľajnenie z polovice minulého storočia vzal za svoje...v súčasnosti s ničím takým neráta, čomu nasvedčuje aj umiestnenie stĺpov trakčného vedenia v pozícii druhej koľaje medzi BB-Radvaň a BB-mesto - BB stanica.Síce by to bolo možno fajn vypravovať 2 pantorgafy, jeden z BB a druhý zo ZV v intervale 30min, a možno by potom ľudia na ten vlak ozaj prešli...

S499.1023
Minulú nedeľu som si na ASMN v BA fotil, ako pekne stojí vedľa seba nejaká LC 9xx SAD a Illiade ČSAD SAD BBDS a vodič SAD ZV prišiel za mnou, načo mi bude taká fotka a celkom pekne sme pokecali.