Reakcia na: wizard112 #19662:
Mám dotaz..vhodné spojenie BB - Budapešť..Krakow..a dôvod ??..Budapešť trhy a Krakow niečo pre študentov ?? a návrh CP nebude ?? po prípade výhodnosť spojenia by ma zaujímalo /mám poľský pôvod/.. ..skús byť konkretnejší keď si odplával od MHD..možno číta aj Boris Menšík )))
.
mirkobb
Vidim,ze si sa nam tu(z tej neznejsej casti prispievatelov tohto fora) na vedenie historickej sekcie kvalifikovala,len tak dalej! Maciatko nam tu uz dohliada na pravopis,stylistiku a etiku, Habibi sa "jemne" ironizujucim sposobom fundovane vyjadruje k odbornym temam,no a verim,ze este dalsie pribudnu.. (Sorry,ak som na nejaku dalsiu zabudol,mozno skrytu pod "muzskym" nickom..?)