Reakcia na: xdeimosx #19518:
kukny - Ypsilon na počesť Joža Pročka a tej jeho knihy, kde v príbehu z vojny vraví o kamarátovi z TT, ktorý vravieval "Kukny, kuknyte" - tvrdo. Recesia, nič viac. Takže s tou gramatikou je to fporiadku. Ak sa seknem v klávesnici, to je iné, ale y bol úmyselne.
Lebo okrem toho, že si vzťahovačný, egoista, vševed a dokonca veštec (predstav si, že takých ako si ty, si môžem najať aj 50 a mňa to dokonca nebude nič stáť), máš zjavne aj iné problémy ... Mimochodom nemáš občas pocit, že ťa prenasledujú?
S499.1023
To vieš, že sa budem len tak navážať, čo by si ty mne asi tak mohol? Fúkať práškový cukor do riti jedine