Reakcia na: JJ #19520:
tiež ja mám prefotené z úradu BBSK, odboru dopravy z 12.1.2006 oznámenie o začatí konania o udelení licencie na prevádzkovanie dopravy na dráhe podpísané vtedy povereným vedením odboru dopravy Ing. Milanom Ozdincom, kde citujem:BBSK ... začalo konanie vo veci žiadosti o udelenie licencie na prevádzkovanie dopravy na Trolejbusovej mestskej dráhe v Banskej Bystrici, podľa § 41 zákona č. 164/1996 Z. z. o dráhach v znení neskorších predpisov pre žiadateľa: SAD BBDS, a. s. ...
Doručuje sa:
1. SAD BBDS, a. s.
2. Mesto Banská Bystrica - primátor mesta, MsÚ
celý tento dokument je z 12.1.2006, čo znamená, že BBDS v tom čase platnú licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe namala.
Lebo okrem toho, že si vzťahovačný, egoista, vševed a dokonca veštec (predstav si, že takých ako si ty, si môžem najať aj 50 a mňa to dokonca nebude nič stáť), máš zjavne aj iné problémy ... Mimochodom nemáš občas pocit, že ťa prenasledujú?
JJ
(1) Dopravca je povinný
a) vykonávať dopravu na dráhe podľa pravidiel prevádzkovania dopravy na dráhe, licencie a zmluvy uzvartej s prevádzkovateľom dráhy
- je to stále to isté ako v prípade 168-ičky
Takže, ak by BBDS mala platnú licenciu vydanú BBSK dňa 1.1.2006, tak 1.1.2006 by mala povinnosť s trolejbusmi do ulíc vyjsť - nič viac, nič menej.
navyše, ten kto vlastní platnú dopravnú licenciu, či už v zmysle 164/1996 alebo 168/1996 nieže môže vykonávať dopravu - on je povinný túto dopravu vykonávať