Reakcia na: S499.1023 #19481:
v tomto prípade MirkoBB upozornil, že tam má "Klátov" a nie "Klárov"...
Ale paci sa mi, ze dodrzuje stare miestne nazvy ako Klarov, a nenahradza ich nazvom zastavky metra, coz je Malostranska
.
maciatko
Čo ty na to, JJ? Mluv, předsedo!
Topic off: Inak, ja zase zbožňujem Werichovský humor.
Topic on. ?