Mám dotaz a kdeže sa nám podel flying ???...žeby za víkedový úlet mal pristrihnuté ľavé krídlo ?? ja jáááj sloboda prejavu..a či už tie pršťoke mal odfiknuté..???
A ešte podchod ESC.. ste asi zabudli do akého bordelu sa napichávali základy..to skôr bude skratka popod Urpín..a nadchod to hádam nie....teda dostať sa do Europy nie je žiadna prechádzka ružovým sadom..skôr daké sivé zdá sa..No do frasa!!!
A ešte podchod ESC.. ste asi zabudli do akého bordelu sa napichávali základy..to skôr bude skratka popod Urpín..a nadchod to hádam nie....teda dostať sa do Europy nie je žiadna prechádzka ružovým sadom..skôr daké sivé zdá sa..No do frasa!!!
ešte šťastie , že kabát má len dve strany..
wizard112
Ale celá ESC a okolité stavby sú šité horúcou ihlou, to vidno na ich kvalite. Budem rád, ak to vydrží aspoň do leta. ?
Ešte k tej obnove trolejbusovej dopravy. Podľa mňa je reálny termín až september 2007. Nakoľko v lete dôjde k prebudovaniu križovatky pod Krajskýn úradom (aj keď jej realizácia bola plánovaná na leto 2005), trolejbusy by boli opäť najmenej na dva mesiace odstavené. A obnoviť trolejbusy na tri mesiace (vo februári určite jazdiť nezačnú, rátam marec, apríl, máj), by bol poriadny luxus. Aspoň sa majú kompetentní načo vyhovoriť...