Reakcia na: Schuhu #19119:
vacsinou ked mam na blbosti reagovat poviem "ano mas pravdu" a je mi absolutne jedno co je tam napisane resp. povedane. takze na tvoj prispevok reagujem "ano mas pravdu."
Dokonca minuly tyzden ked som bol v oulu tak sofer mi sam ponukol ze si mozem kompletne pofotit bus

cerno