Reakcia na: Schuhu #19119:
vacsinou ked mam na blbosti reagovat poviem "ano mas pravdu" a je mi absolutne jedno co je tam napisane resp. povedane. takze na tvoj prispevok reagujem "ano mas pravdu."
Dokonca minuly tyzden ked som bol v oulu tak sofer mi sam ponukol ze si mozem kompletne pofotit bus
to do coho som skoro vrazil bolo take male spicate a vyzeralo to jak s cias hercula.

mirkobb
http://imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=19925&idt=u&idg=2292&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=